Майстер-клас «Самоосвіта – важлива умова підвищення фахової компетентності заступника директора і педколективу».

28 березня 2017 року у СЗШ №23 відповідно до плану роботи НМЦО м. Львова проведено майстер-клас для заступників директорів з НВР закладів освіти м. Львова – учасників проекту «Скарбничка заступника директора» на тему «Самоосвіта – важлива умова підвищення фахової компетентності заступника директора і педколективу».  Три години нашої навчальної  інтерактивної роботи пройшли на одному подиху: творчо, креативно, цікаво, інноваційно!
Під час майстер-класу розглянуто питання:
- Методологічні аспекти самоосвіти заступника директора з НВР (Бідник Н.С., завідувач відділу освітніх технологій НМЦО м. Львова);
- Підвищення фахової компетентності педагогів в освітньому просторі Фінляндії (за підсумками недавньої поїздки) (Милян Л.М., директор СЗШ № 23);
- Практичні аспекти самоосвітньої діяльності педагогів СЗШ № 23 (Пилипчак Л.І., заступник директора з НВР СЗШ № 23).

Цікавими і пізнавальними були різноманітні тренінги:
- Бліц-проектування «Вибір пріоритетних форм самоосвіти» - методика «Концентричні кола» (Васюта Г.Д.,заступник директора з виховної роботи СЗШ № 23);
- Workshop "Самоосвіта як ділова гра" (Хащівська М.С., педагог-організатор СЗШ № 23);
- інтерактивна вправа «Педагогічні пазли» (Пилипчак Л.І., заступник директора з НВР СЗШ № 23);
- розважальна асоціативна вправа «Емоційний колаж» (Васюта Г.Д., заступник директора з виховної роботи СЗШ № 23).
Підсумком роботи стали "Методичні діалоги" (Бідник Н.С., НМЦО м. Львова).

Фотогалерея | Майстер-клас «Самоосвіта – важлива умова підв (28.03.2017)

Категорія: Методична робота
Коментарів: 0 | 28.03.2017