Презентація стрічки "Ти де/Я тут"

24 березня 2017 р. в рамках марафону заходів з відзначення Міжнародного дня людей з синдромом Дауна від ГО "Розправлені крила", БО "Центр Даун-синдром "Промінчик" і Special Olympics Ukraine-Lviv відбулась презентація документального фільму "Ти де/Я тут" про життя дітей з синдромом Дауна.

Стрічка "Ти де/Я тут" була відзнята у 2016 році в Одесі, спільними зусиллями студії"Papaya project" ГБО "Сонячні діти" і фонду "Шлях добра".

У фільмі немає жодного професійного актора чи вигаданої сцени. Натомість є семеро дітей з синдромом Дауна, які через акторську гру живуть власним неповторним життям.

На зустріч завітали головні творці стрічки - режисер Максим Карасьов та продюсер Ірина Новікова, актори та їх батьки.

Презентацію фільму переглянули вчитель 3-Б класу Макар І.М. та асистент вчителя Гельжинська У.В.

Фотогалерея | Презентація стрічки "Ти де/Я тут" (24.03.2017)

Категорія: Інклюзивне навчання
Коментарів: 0 | 24.03.2017