Семінар-тренінг для учителів інформатики міста "Хмарні технології в освіті (MS Office 365)"

10 березня 2017 року на базі СЗШ №23 відбувся семінар-тренінг для учителів інформатики міста "Хмарні технології в освіті (MS Office 365)" . Організатором заходу є голова РМО вчителів інформатики Шевченківського району м.Львова Молчан Н.Л.
Тренером семінару-тренінгу був керівник
Центру нової освіти Іван Іванов, сертифікований учитель-експерт у Microsoft Ukraine.
Метою семінару-тренінгу було:
-  ознайомлення учасників майстер-класу з призначенням і можливостями використання хмарних технологій в проектуванні сучасного уроку;
– розгляд та освоєння перспективних напрямків розвитку системи освіти з використанням сучасних веб-орієнтованих технологій глобальної мережі Інтернет;
 -ознайомлення з сучасними методами і формами роботи вчителя з використанням хмарних технологій;
 –  створення умов для професійного самовдосконалення вчителя, при якому формується досвід підготовки до проектування адаптивної освітнього середовища учня, формується індивідуальний стиль творчої педагогічної діяльності.
Дякуємо чудовому тренеру Іванові Іванову за цікавий навчальний семінар.

Категорія: Методична робота
Коментарів: 0 | 10.03.2017