Розвиваючі ігри для дітей від Б.П. Нікітіна «Склади візерунок»

Асистент вчителя Гельжинська У.В., проводячи корекційні заняття з Євгеном Сіненком, використовує розвиваючи ігри для дітей від Б.П. Нікітіна «Склади візерунок».

В основу забави покладена творча робота з 16 однаковими кубиками. Усі сторони кожного кубика мають різний колір (4 кольори). Це дозволяє збирати з них одно, двох, трьох і навіть чотирьохкольорові візерунки в великій кількості варіантів. У цій грі діти виконують три різних види завдань:

• по заданих візерункам складають такий же візерунок з кубиків
  • вирішують   зворотну задачу: дивлячись на кубики, зобржують малюнок   візерунку,   який вони створюють.
  • придумують нові візерунки з великої кількості кубиків, тобто виконують творчу роботу.

Вправи спрямовані на здатність дітей до аналізу, на розвиток мислення та інтелекту дитини.

Категорія: Інклюзивне навчання
Коментарів: 0 | 13.12.2016