Школа юного журналіста

18,04.2018р  вихованці студії  "Юні кореспонденти" учні СЗШ№ 23  побували в гостях у ІТ Step Academy, Lviv. Що може бути цікавішим для сучасного підлітка, ніж можливість спробувати покерувати справжнім роботом чи самостійно, запрограмувати 3D принтер. Ми вдячні працівникам Академії за цікаву презентацію та екскурсію, адже нам вдалося відвідати і студію малюнку, фотостудію, довідатися багато нового про можливості комп'ютерної графіки та дизайну. І можливо далеко не кожен наш вихованець стане журналістом чи дизайнером, проте такі  моменти дуже важливі для кожної дитини, адже вони допомагають їм знайти "своє місце під сонцем".

***

Студія "Школа юного журналіста" в рамках загальноміського мистецького краєзнавчого проекту "Львівське рондо" працюють над інтерв'ю з Марією Савкою-Гнилякевич про її батька, відомого Львівського фотографа Ярослава Савку.

Фотогалерея | Інтерв'ю з М.Савкою-Гнилякевич (05.12.2016)

Категорія: Гуртки
Коментарів: 0 | 05.12.2016