Майбутній захисник Вітчизни

11 жовтня команда учнів 8-9 класів нашої школи (керівник команди Заячківська О.В.) взяли участь у військово-патріотичному заході із СВІМу серед учнівської молоді м. Львова «Майбутній захисник Вітчизни» на базі СЗШ №54.  Організатором виступила Всеукраїнська молодіжна організація «СВІМ» за підтримки Управління освіти Львівської міської ради та Благодійного фонду братів Дубневичів.

Захід проводився з метою покращення становища військово-патріотичного виховання молоді, залучення дітей до здорового способу життя та підвищення зацікавленості учнів до занять зі шкільного предмету «Захист Вітчизни».

Майбутні захисники Вітчизни із захопленням взяли участь у змаганнях снайперів, санітарів-рятувальників, мінерів-саперів, розвідників та десантників.

Вітаємо Чорного Яна, який здобув ІІІ місце у змаганнях розвідників!

Фотогалерея | Майбутній захисник Вітчизни (12.10.2014)

Категорія: Національно-патріотичне виховання
Коментарів: 0 | 12.10.2014