Хліб - своїми руками

2 жовтня 2014 року члени учнівського парламенту школи (учні 6-9 класів) та вчителі школи взяли участь у виїзному майстер-класі з випікання хліба, запропонованого Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, у с.Шегині Мостиського району.

Учні дізнались про давні традиції хлібовипікання, навчились відчувати тісто та розуміти тонкощі випічки, а найголовніше отримали радість та позитивну енергію від своєї праці. Учасники майстер-класу змагались у вмінні швидко і якісно замісити тісто, смакували справжній козацький куліш, картоплю, печену з салом, господарські канапки (чорний хліб з салом); співали караоке.

Кожен привіз додому спечений ним самостійно хліб!

Усі щиро вдячні підприємцеві Гуралю Олегові Володимировичу за цікаву та незабутню зустріч із прекрасним та корисним.

Висловлюємо подяку Департаменту освіти і науки ЛОДА за повідомлення про майстер-клас.

Фотогалерея | Хліб - своїми руками (03.10.2014)

Категорія: Учнівське самоврядування
Коментарів: 0 | 03.10.2014