Як приємно знову стати учнем

(враження від відкритого уроку)

Згадала, як сама була ученицею. Знаєте чому? Бо побувала на відкритому уроці. Не могла сидіти як спостерігач, тому приєдналася до групи учнів-шестикласників. Було надзвичайно цікаво. Пригадала свою стареньку вже тоді вчительку географії, яку ми, невдячні підлітки, ніяк не хотіли слухати.
А на уроці в Ольги Андріївни Галайко 6-Б сидів зацікавлено. Мабуть, у цьому заслуга вчителя. Тема «Географічні карти, їх елементи та класифікація» була подана продумано.

На початку уроку допоміг комп’ютер: історія  карти від «народження» до сьогодення  у фотоматеріалах, які допомогли дітям потім через асоціації відтворити теорію. Робота в групах дала можливість кожному учневі опрацювати запропоновані завдання, пов’язані з дослідженням ознак карт.

Учні були активними та зацікавленими. А на моє запитання, чи люблять вони географію, дружно відповіли: «Так!»  Дай Боже, побільше взаємних приємних вражень від шкільного процесу!

ЗДВР Васюта Г. Д.

Фотогалерея | Відкритий урок географії, 6-Б (08.11.2016)

Категорія: Натхнення
Коментарів: 0 | 08.11.2016