МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ

У  комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»   22-23 вересня 2016 року відбувся  Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій, в роботі якого взяла участь директор нашої школи Милян Л.М.

Захід  проводиться уже восьмий рік поспіль з ініціативи обласного інституту і  за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та  Міністерства освіти і науки.

54 учасники-переможці заочного туру презентували у своїх роботах результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів, управлінської діяльності.

В урочистому відкритті заходу взяли участьначальник управління освіти і науки Черкаської ОДА  Валерій Данилевський;  дійсний  член Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України Іван Бех; доктор педагогічних наук, професор, в. о. директора  Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Юрій Завалевський; доктор філософії, начальник відділу дослідження підготовки вчителів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Світлана Кириленко; перший заступник начальника управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна.

Вперше на Фестивалі були присутні 32 директори Авторських шкіл України, які взули участь у засіданні робочої групи з розроблення проекту Положення про Авторську школу з участю відомих українських учених.

У роботі секцій Фестивалю обговорювалися такі важливі сучасні освітні проблеми і шляхи їх вирішення:

• створення інноваційних виховних систем в умовах загальноосвітнього навчального закладу;
  • ефективне використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній та управлінській діяльності сучасного  навчального закладу;
  • створення моделі школи майбутнього на засадах діяльності школи сприяння здоров’ю та школи, дружньої до дитини;
  • забезпечення соціалізації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в умовах  дитячого будинку;
  • сучасні підходи до впровадження інклюзивного навчання в дошкільному закладі;
  • технології впровадження дистанційної освіти у системі підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.

За матеріалами сайту http://oipopp.ed-sp.net.

Фотогалерея | Фестиваль пед.інновацій (25.09.2016)

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 25.09.2016