День цивільного захисту у школі - 2016

21.04. 2016 року згідно з планом заходів ЦЗ у школі відбувся День цивільного захисту.

Розпочався він загальношкільною лінійкою. Заступник начальника цивільного захисту - заступник директора школи - Пилипчак Л.І. ознайомила присутніх з метою та планом проведення Дня ЦЗ у школі.

Фотогалерея | День Цивільного захисту-2016. Лінійка (21.04.2016)

Протягом дня класними керівниками, вчителями природничого циклу та основ здоров’я було проведено уроки, вікторини за тематикою цивільного захисту. Під час уроків класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу, про правила поведінки на водоймах, при стихійних лихах, про плани дій під час загрози терористичного акту та при масових скупченнях людей. Учні 10 класу показали свої вміння у наданні першої невідкладної медичної допомоги.

Фотогалерея | День Цивільного захисту-2016.Бесіди (21.04.2016)

Учителями фізичної культури Лиликом О.Й. та Пігель Н.В. було проведено комбіновані естафети для учнів різних вікових категорій.

Фотогалерея | День Цивільного захисту-2016.Естафети (21.04.2016)

Пожвавлення у школі, як завжди, викликало навчальне тренування щодо відпрацювання елементів евакуації учнів та персоналу навчального закладу. Евакуація пройшла організовано та злагоджено.

Фотогалерея | День Цивільного захисту-2016. Евакуація (21.04.2016)

Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 21.04.2016