Відкритий урок з біології у 8 кл.

18.03.2016 р. вчитель біології Федор І.М. провела відкритий урок у 8 кл. на тему  "Різноманітність плазунів.Значення в природі та житті людини". Урок проводився з використанням мультимедійних засобів навчання,наочних таблиць,вологих препаратів змій, які діти із захопленням розглядали. На уроці учні ознайомились з представниками ряду Лускаті (ящірки, змії,  хамелеони), Крокодили,Черепахи,їх способом життя, особливостями будови, пристосуванням до умов середовища проживання. Дізнались, як надати допомогу в разі укусу змій, значення плазунів у природі та житті людини, ознайомились з представниками плазунів, занесеними в Червону книгу України та Міжнародну Червону книгу.

Урок був інформаційно насиченим, захоплюючим, пробудив у дітей зацікавленість до глибшого і додаткового ознайомлення з даним класом тварин.

Фотогалерея | Відкритий урок з біології,8 кл. (18.03.2016)

Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 18.03.2016