Вечір пам'яті Андрія Кузьменка "Скрябін"

Після цього заходу,розкажу я вам,

Хай ці слова пройдуть крізь океани,

І хоч в душі тепер є кілька ран,

Любов до музики керується над нами.

Сльози ніжно по щоках стікають

На портрет народного героя.

І знову люди на концерт чекають,

Щоб пом'янути піснею отою.

А моє серце б'ється все частіше,

Пісню заспіваєм не одну,

І хоч тепер немає його поряд,

Не забудемо ніколи ми Кузьму!

Ю.Дубас, учениця 10 кл.

У річницю загибелі лідера гурту "Скрябін" у приміщенні ЦТДЮ Галичини відбуся концерт в пам'ять про відомого співака.

Ініціативна молодь виконувала найвідоміші пісні "Скрябіна": "Старі фотографії", "Мовчати","Танець пінгвіна" та інші.

Присутні разом підспівували популярним хітам, танцювали "танець пінгвіна", згадували ранню творчість Кузьменка та його яскраве життя.

Своїми враженнями від концерту поділилися учні 10 класу.

"Мене захопив виступ дітей під пісню "Танець пінгвіна", тому що навіть найменші перепустили через себе пісню Скрябіна".

Я.Чорний

Найбільше мене вразила пісня "Люди як кораблі". Вона проникає у саму глибину душі і змушує задуматись про сенс свого життя".

С.Бодак

"Перебуваючи на концерті, мені сподобалась творча атмосфера під час виконання незабутніх хітів Скрябіна".

А.Гринчишин

"На вечорі пам'яті Кузьми була надзвичайно тепла атмосфера. Особливо сподобалось виконання пісень "Місця щасливих людей" і "Мам". Адже під час них усі присутні встали, світили телефонними ліхтариками і тримались за руки. Це незабутньо".

Д.Москвіта

Категорія: Учнівське самоврядування