Що важливо знати абітурієнтам 2014 року?

У Міністерстві освіти і науки України підписані накази, які визначають складові вступної кампанії та є важливими для абітурієнтів 2014 року.

§  від 29.10.2013 р № 1510 «Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році», зареєстрований у Мінюсті 31.10.2013 за № 1855/24387

O В переліку обов'язкових документів, що вступники повинні подавати до приймальних комісій ВНЗ є сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (далі - УЦОЯО).

O Вступники мають право подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання  2008 - 2014 рр.

O  Приймальними комісіями ВНЗ до розгляду в конкурсі незалежно від форм власності ВНЗ та джерел фінансування приймаються сертифікати УЦОЯО з балами не менше 124 бали з непрофільних предметів та не нижче 140 балів з профільних предметів.

O Один абітурієнт має право подати заяву на участь у конкурсі не більше як у п’ять ВНЗ та не більше як на три напрямки у кожному з них.

O Категорія осіб (інваліди І та ІІ групи, діти-інваліди, особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше, особи, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном) мають право брати участь у конкурсі за результатами ЗНО або за результатами вступних іспитів на вибір.

Умови прийому до вищих навчальних закладів затверджені для освітньо – кваліфікаційних програм підготовки молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра.

§  Наказ Міністерства освіти і науки України від 08.11.2013 р. № 1579  «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2014 році»  передбачає:

O  Реєстрацію учасників ЗНО 2014 року - з 03 січня по 05 березня 2014 року ;

O  Проведення основної сесії ЗНО 2014 – з 03 червня по 27 червня 2014 року;

O  Проведення додаткової сесії ЗНО 2014 - з 04 липня по 11 липня 2014 року;

O  Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які пройшли тестування під час основної сесії - з 19 червня 2014 року;

O  Проведення тестування для учасників ЗНО - за кошти державного бюджету.

Додаткова інформація:

www.testportal.com.ua – cайт УЦОЯО,

8-800-502-43-30 - ?гаряча? телефонна лінія УЦОЯО

www.lvtest.org.ua –сайт ЛРЦОЯО

lvivtest@gmail.com -e-mail ЛРЦОЯО

8(032)2422660 - ?гаряча? телефонна лінія ЛРЦОЯО

VIVAT ЗНО- 2014!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.09.2013 № 1258 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році» абітурієнти 2014 року мають можливість:

·        пройти тестування з предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, однієї з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська;

·        скласти тести не більше як із чотирьох предметів.

Тестові зошити з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, за бажанням абітурієнта, будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує використовувати  для підготовки до ЗНО 2014 наш сайт www.lvtest.org.ua, де розміщені тестові завдання зовнішнього незалежного оцінювання попередніх років

Бажаємо успіхів!

Для довідок:

Сайт УЦОЯО – www.testportal.gov.ua;

Сайт ЛРЦОЯО – www.lvtest.org.ua; e-mail:lvtest@gmail.com;

Телефон «гарячої лінії»ЛРЦОЯО - 032 2422660.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 03.09.2013 №1258 "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2014 році"

Категорія: Випускникам
Коментарів: 0 | 17.03.2014