Засідання педагогічної ради-вебінар "Хмарне середовище"

12.11.2015 р. відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядались наступні питання:

1. Вебінар: «Хмарне середовище Office365. Використання OneNote Class у навчально-виховному середовищі».

2.Особистісно зорієнтоване навчання: стан викладання фізкультури та основ здоров’я. Рівень навчальних досягнень та компетенцій учнів. (ЗДзНВР Пилипчак Л.І., вч. фізкультури -Лилик О.Й., Пігель Н.В.

3.Особистісне зростання вчителя як мета і результат педагогічного процесу. (вч. біології Федор І.М.)

4.Про результати медичного обстеження учнів школи. Організація занять з фізичної культури з учнями, які мають відхилення у стані здоров’я. (Лікар Ліщинський А.З., вч.Пігель Н.В.)

5.Про хід виконання рішень педагогічної ради «Стан викладання біології». (ЗНВР Пилипчак Л.І.).

Фотогалерея | Педрада-вебінар"Хмарні технології" (12.11.2015)

Категорія: Методична робота
Коментарів: 0 | 12.11.2015