Джура

Військово-патріотичний гурток «Джура»

(Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Джура")

Проблема національно-патріотичного виховання є надзвичайно важливою для кожної держави, яка хоче бути вільною, демократичною та розвиненою. Для нашої неньки-України, яка не раз була зрошена кров`ю безіменних героїв ця проблема завжди була першочерговою. Її актуальність посилюється тим фактом, що справжня історія України довгий час замовчувалась, а окремі історичні факти перекручувались і подавались в тій редакції, яка була вигідна тогочасній окупаційній владі. Тому на сьогодні перед нами стоїть завдання –виховання духовно багатої особистості, громадянина і патріота рідної землі.

Сьогодні в школярів необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму та національної гідності, якостей захисника Батьківщини, високий рівень загальної культури та народних знань, народної естетики, моралі, мистецтв.
Вихованню цих завдань сприяє програма гуртка козацько-лицарського виховання «Джура».

Метою програми є формування та розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота Батьківщини.

Основні завдання програми полягають у формуванні таких компетентностей:

-         пізнавальної компетентності

-         практичної компетентності

-         творчої компетентності

-         соціальної компетентності

Фотогалерея | Теренова гра "Легенда УПА",9-10 кл. (22.05.2016)

Фотогалерея | Теренова гра«Легенда УПА», команда гуртка (09.10.2015)

Фотогалерея | Військово-патріотична гра "Сокіл" (Джура),9к (28.05.2015)

Фотогалерея | "Джура" (19.03.2015)

Категорія: Гуртки
Коментарів: 0 | 19.05.2015