Патріот

Львівський міський клуб тхеквондо, хапкідо і рукопашного бою " Патріот "
був  створений  групою інструкторів та ентузіастів для розвитку в місті  Львові  зазначених напрямків одноборств,
пропаганди здорового спосібу  життя та  патріотичного виховання львівської молоді.

Членом  клубу може стати будь - хто віком від  семи  років без расових,  національних, релігіозних упереджень  та  кримінальних нахилів. На даний  час в спортзалах клубу розвиваються  напрямки олімпійського тхеквондо та  хапкідо  (рукопашний бій). Наші спортсмени  приймають участь в змаганнях за  правилами тхеквондо і змішаних єдиноборств, які  проводяться зі спортсменами  дружніх клубів  у  Львівській області та клубами  інших областей. В даних видах єдиноборств  вихованці клубу можуть  похвалитися непоганими досягненнями.

У кінці 2016 року відбувся відкритий кубок Львова зі змішаних єдиноборств і наш вихованець, учень СЗШ №23 Слободяник Роман зайняв ІІІ місце у розділі "Нокдаун-хортинг".

Протягом 2017 року наші спортсмени вибороли 2 золоті медалі на Чемпіонатах Львівської області, володарем однієї з них є учень СЗШ №23 Царенко Роман. Також наші вихованці стали призерами Чемпіонату України. Більше десяти наших спортсменів атестовані на білі та кольорові пояси.

В напрямках хапкідо (реального рукопашного бою) змагання  не проводяться через високу травматичність  змагальних  поєдинків, а  техніка відпрацьовується на спеціальних тренажерах та в  обумовлених  поєдинках.

Вступаючи  в  клуб " Патріот " кожен претендент промовляє перед строєм членів  клубу  урочисту обіцянку та виголошує заповіді члена клубу. Без цієї  процедури  до занять в залах клубу не допускається ніхто. Через  своєрідну специфіку  технік, які викладаються в клубі, особи з  кримінальними зв'язками та  кримінальними нахилами відсіваються  однозначно і безповоротньо.

Головна мета клубу - це духовне та тілесне  загартування захисників Батьківщини, про що і говорить назва клубу " Патріот ".

Розклад занять в клубі " Патріот " на 2016 - 2017 навчальний рік:

- Секція олімпійського тхеквондо ( Набит М.Д. )
понеділок, середа, п'ятниця 19.00 - 20.30.

- Секція рукопашного бою ( Раневич О.В. ) понеділок, середа, п'ятниця 18.00 - 20.00.

Секції клубу проводять тренування на базі спортивного залу ЗCШ N 23, що розташований за адресою : м. Львів, вул. Варшавська, 126.

Про нас - у мережі Facebook   https://www.facebook.com/groups/1234124663297984/
Контактні телефони клубу:

Раневич Остап Володимирович +3 8067 707 1919

Набит Микола Дмитрович +3 8067 90 30 567.

Категорія: Гуртки
Коментарів: 1 | 17.11.2017