Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

Правила поводження з
вибухонебезпечними предметами

Знайти сьогодні "небезпечну іграшку” можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях міст.

І якщо вибухові пристрої серйозного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ визначити набагато складніше.

Що треба робити при знаходженні вибухонебезпечного предмету?

Природна цікавість спонукає дітей на страшні експерименти. Діти підкладають боєприпаси у багаття, випробують їх на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому, у двір, в школу. Тому так важливо знати наслідки подібних дій, навчитись правилам поведінки у таких ситуаціях. Цей відеоролик для молодших школярів.

А цей 25-хвилинний фільм, створений ОБСЄ 2012 року для просвітницької діяльності в школах України, для старших школярів.

Категорія: Безпека життєдіяльності
Коментарів: 0 | 28.03.2018