Тиждень правових знань

З 01.12 до 05.12. 2014 р. з метою поглиблення правових знань учасників навчально-виховного процесу, підвищення рівня правової освіти учнівської молоді та проведення інформаційно-просвітницької роботи у школі проведено Тиждень правових знань присвячений Конвенції ООН з прав захисту дітей.

У рамках Тижня проведено:
1. Усний журнал «Правова культура в суспільстві» (Носач С.С., Хащівська М.С., уч. парламент)
2. Конкурс малюнків «Я і мої права» (уч. 1-4 кл., класні керівники)
3. Конкурс стіннівок «Закони моєї держави» (уч. 5-11 кл., класні керівники)

4. ГКК «Права дитини в сім’ї» (уч. 1-4 кл., класні керівники)

5. ГКК «Права людини » з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини (уч. 5-11 кл., класні керівники)

6. Акція «Щодо неприпустимості вживання алкоголю та тютюнопаління» (Хащівська М.С., уч. парламент)

7. Ознайомлення з Конвенцією ООН про права та обов’язки дитини, на основі казкотерапії. (уч. 3-4 кл., Хрупа О.В)

8. Вікторина «Чи знаєш ти закон» (уч. 6 кл., Гуменюк М.О)

9. Конференція «Діти: злочин і кара» (уч. 7-9 кл., Носач С.С.)

10. Лекція «Права дитини та їх реалізація у правовому демократичному суспільстві» (доцент кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту А.І.Харчук у ЛьвДУБЖД)

Фотогалерея | Лекція з права у ЛДУ БЖД (04.12.2014)

11. Інформаційна бесіда «Як не стати жертвою шахрайства по телефону» (Хащівська М.С.)

12. Бібліотечна виставка «Знай свої права, дитино» (Лоїк Г.В.)

Категорія: Превентивне виховання
Коментарів: 0 | 08.12.2014