Global Teacher Prize Ukraine 2018 у СЗШ№23

День-сюрприз

Те, що сьогодні відбувалося у нашій 23 школі, важко описати. Не тому, що слів бракує, а тому, що емоцій було неймовірно багато. Впевнена, що ще кілька наступних днів уся шкільна родина смакуватиме спогадами про сьогоднішню подію.

Все було так драйвово! Ми реально крута школа, якщо саме нас вибрала "Освіторія" для того, щоб 10 учителів із різних куточків України провели для наших учнів уроки-майстер-класи, виборюючи титул "Найкращий учитель країни".

Запам'ятаємо душевні розмови зі заступником Міністра освіти Павлом Хобзеєм, Директором департаменту освіти і науки ЛОДА Любомирою Мандзій, і, звісно, з телеведучою "1+1" Наталією Мосейчук.

Дякуємо "Освіторії" за довіру, очільникам освітянської галузі за теплі слова та підтримку, нашим дітям за вміння бути собою, а усім працівникам школи, як завжди, за єдність та командний дух. Як добре, що ми є одні в одних!

Заступник директора з НВР
Г. Васюта
Відеосюжет від ТСН

Фотогалерея | Global Teacher Prize Ukraine 2018 у СЗШ23 (17.09.2018)