День дозвілля у 5-А

Останні травневі дні для учнів 5-А класу виявились особливо насиченими. Так, 25 травня вони разом із класним керівником та батьками були присутніми на шкільному святі з нагоди завершення навчального року. У цей же день було вручено Похвальні листи кращим учням класу - Шаровій Каріні, Флядер Ірині та Калинюку Віталію.

З ініціативи батьків організовано живе спілкування на природі неподалік від школи. Учні дуже активно і весело провели час, і, справді, чого там тільки не було: різні смаколики, гарно організоване дозвілля. Тому усі залишились задоволеними проведеним часом.

Як підсумок вивченого матеріалу з історії України, 30 травня учні 5-А класу продовжили спілкування, взявши участь у квест-екскурсії, в ході якої побачили і дізнались чимало цікавого про пам'ятники та університети нашого княжого міста Львова. На завершення екскурсії побували у Соборі Святого Юра, де також відкрили для себе досі невідомі сторінки історії України.

Фотогалерея | День дозвілля у 5-А (25.05.2018)

Категорія: Екскурсії
Коментарів: 0 | 25.05.2018