Львівська середня
загальноосвітня школа №23
СЗШ №23 м.Львова
Лічильник переглядів
5304896
Дата встановлення: 01.12.2016 р.
Корисні посилання

Переведення учнів 1-8-х, 10 класів у наступні класи (2017-18 н.р.)


Витяг
з протоколу №5
засідання педагогічної ради СЗШ №23 м.Львова
від 24.05.2018 р.

1.Слухали: Заступника директора з НВР Дворянин Т.Я. про переведення учнів 1 - 8 і 10 класів до наступних класів за підсумками 2017-2018 н.р.

Ухвалили:
     1. Перевести до наступних класів 581 учнів 1 - 8 і 10 класів згідно з додатком1.

Голова педагогічної ради Л.М.Милян

Додаток1:

З 1-А класу в 2-А клас – 36  учнів:
Ворок
Воронін
Горбань
Довгошея
Дунець
Занік
Злонкевич
Кащук
Кирилів
Косаревич
Костюк
Куничак
Кушнір
Лесів
Лисович
Микитин
Наконечна
Плюсніна
Поліш 
Розін
Савіна
Семенович
Смеричанський
Стаськів
Тушницький
Холонюк
Чемерис
Черник 
Шафранська
Штеф`юк
Ярош

З 1-Б класу в 2-Б клас – 15  учнів:
Багдай
Вишиванюк
Клубак
Конопліцка
Лопушанська
Островська
Пригода
Притула
Сороколіт
Студенний
Тарновський
Хомин
Чорний
Шарко
Яремко

З 1-В класу в 2-В клас – 38  учнів:
Андреєв 
Бандура
Бедрійчук
Голик
Дорош
Жук
Забегловський
Каніковський
Кенц
Кіндрат
Клинковський
Ковалів
Ковальчук
Корбачев
Кордюк
Корецька
Лишак
Маїк
Малахівська 
Мінтенко
Наконечна
Нагайський
Пітусь
Пліш
Поборцев
Процак
Пшемінська
Романкевич
Слободяк
Смук
Станішевський
Степанюк
Фляк
Цигинко
Черняк
Юськів
Комар
Лавренчук

З 2-А класу в 3-А клас – 34  учні:
Андрейченко
Бекерський
Верес
Волос
Галик
Глова
Дворський
Дмитерко
Дмитришин
Дулеба
Думич
Іллічова
Калинюк
Корейба
Корнєєв
Любка
Макарчук 
Нища
Паньківський
Папіш
Папіш
Пономарьова
Рожко
Рудь
Тесак
Ференчук
Ференчук
Хижняк
Цимбалістий
Цюк
Шевчук
Щериця
Яворська
Якимів

З 2-Б класу в 3-Б клас –   33 учні:
Білоус
Босий
Босович
Братенко
Вакула
Варениця
Галун
Герус
Гижа
Глинка
Голдобін
Данчишин
Демидова
Дзюрах
Динис
Дитюк
Зарічний
Ісипова
Карпенко
Клуб
Крамарівський
Кулікова
Левкович
Лозинський
Лущик
Марголенко
Михайлюк
Михайлюк
Пашковський
Прийдун
Присяжник
Сало
Щепанський

З 2-В класу в 3-Вклас –   33 учні:
Агафонов
Андрухів
Баранець
Берднікова
Близнак
Бойко
Васюта
Войтович
Густова
Деревянна
Дубас
Занік
Земова
Карпук
Конанець
Кондра
Курило
Лань
Литовченко
Майор
Мардинавка
Марищук
Мещерякова
Москаленко І
Пехник
Попик
Романів
Сербін
Снежинський
Федуник
Шевчук
Юхимчук
Яворський

З 3-А класу в 4-А клас – 30  учнів:
Андреєв
Бабінцев
Березюк
Боклащук
Вишиванюк
Горбач
Дергачов
Закалик
Кадик
Козак
Крисько
Курило
Ліщинський
Логай
Макарчук
Максимчук
Назаркевич
Павлишинець
Пригода
Рогоцький 
Романик
Становська
Стефура
Тисовська
Тригуба
Чирич
Яворська
Ямборко
Яремко
Кіщак

З 3-Б класу в 4-Б клас – 30  учнів:
Баб’як
Багдай
Бакай
Баранець
Барановська
Васильківська
Волков
Гагаєва
Гарасим
Герчаківська
Горяча
Гук
Джура
Загайний
Занкович
Лесів
Мариняк
Назар
Ніч
Рак
Регеза
Регеза
Скалецька
Стадник
Ткачук
Федечко
Харапнікевич
Хомин
Шавалюк
Якимів

З 3-В класу в 4-В клас – 27  учнів:
Алєшніков
Бабич
Брев’як
Буряк
Вишинська
Волос
Гірник
Катарина
Кізим
Клібановська
Корецький
Кригуль
Кушнір
Лапицький
Липа
Мамалига
Небрех
Нич
Парипа
Прийма
Притула
Сікора
Терлецький
Тесак
Федак
Янчишин
Ярош

З 3-Г класу в 4-Г клас – 28  учнів:
Адрусик
Бабкіна
Беньковський
Блажівський
Боднар
Боярчук
Досяк
Жехович
Жулинець
Завадка
Кальбус
Кащеєв
Ковпак
Козова
Кузьменко
Мариняк
Мартин
Марцінковська
Музика
Папроцький
Решетнікова 
Рудь
Сокіл
Сокіл
Тимух
Угрин
Федишин
Хабровська

З 4-А класу в 5-А клас – 20  учнів:

Бандура
Бардаш
Венгер
Гаєвишин
Горбань
Гринишин
Казанцева
Корецький
Коробкін
Костишин
Лавренчук
Мамчур
Нагорняк
Панченко
Пилипенко
Пилипенко
Плюснін
Правда
Солтис
Царенко

З 4-Б класу в 5-Б клас – 28  учнів:

Антощак
Баб’як
Баранов
Босаневич
Василенко
Джигін
Жегістовська
Ільяшова
Ковальчук
Копитко
Крук
Лойко
Медицька
Новак
Пехник
Пітин
Пономарьов
Прийма
Різник
Савчук
Сіненко
Слободян
Тіцька
Ханас
Цибулько
Чхан
Шпирко
Яремко

З 4-В класу в 5-В клас – 28  учнів:

Антипова 
Бервецький
Білий
Боднар
Бондаренко
Боротюк
Боярчук
Васильєва
Вовкун
Ворок
Гнядий
Горбовський
Дорофєєва
Золотарьов
Калуський
Кітчак
Коляса
Куриляк
Ладнюк
Ліщета
Лобяк
Мазай
Мазурак
Мельник
Мороз
Піддубна
Ремарчук
Шарко

З 5-А класу в 6-А клас - 21 учень:

Галик
Грицик
Досяк 
Зав’ялкін 
Заморило
Калинюк
Каранько
Кітчак
Клачинський
Кузіль
Лань
Лунь
Мокроусова
Музика
Паньківський
Правда
Рапа
Репецька
Семчишин
Флядер
Шарова

З 5-Б класу в 6-Б клас – 28 учнів:

Баган
Бервецька
Бєлов
Василевич
Галун
Гладчук
Голик
Дергачов
Дмитришин
Думич
Думін
Жеребило
Ковалів
Козловська
Курило
Лаврів
Москвіта
Павлусів
Пітусь
Поляниця
Решавець
Рожко
Самуйлова
Семенкова
Снісар
Софінська
Тесак
Чучвара

З 6-А класу в 7-А клас - 20 учнів:

Бекерська
Богатирьова
Вавсиленко
Венгер
Гасюк
Герман
Головата
Дмитрук
Качор
Ковалик
Ковалів
Кордюк
Крамар
Майорчак
Пилипець
Романюк
Савенко
Салук
Щирба
Яворський

З 6-Б класу в 7-Б клас – 22 учні:
Аджикельдієва
Бордовський
Босий 
Воробець
Злотніков
Кисіль
Кожушко
Корнило
Кулікова
Лущ
Маїк
Малахівський
Марголенко
Мартин
Мищишин
Ничипорук
Пелех
Розвадовська
Самолук
Сподарик
Чаркас
Шепарович

З 7-А класу в 8-А клас – 28 учнів:

Агафонова
Баб`як
Бойко
Бойчук
Боклащук
Ворошило
Гавриляк
Грем
Дикий
Зав`ялкін
Кокошко
Кравець
Крет
Крочак
Лань
Левочко
Манько
Піддубна
Поборцев
Процик
Сікора
Снежинський
Становська
Тимчина
Тисовський
Чопик
Шаров
Юськів

З 7-Б класу в 8-Б клас – 27 учнів:

Баранець
Братенко
Верхола
Дубровська
Дутка
Заремба
Іванютенко
Кащеєв
Ковальчук
Кутрань
Кушнір
Лапицький
Люлькун
Мазурак
Майор
Пелих
Прийма
Процак
Ремез
Савенко
Степанюк
Таранець
Терещенко
Тушницький
Чмишук
Шаповал
Шафранський

З 8-А класу в 9-А клас  - 22 учні:

Бень Орест Романович
Воробей Софія Тарасівна
Герус Олег Романович
Гноєвська Валерія Олександрівна
Горячий Ілля Андрійович
Завадська Тетяна Сергіївна
Іщук Андрій Юрійович
Капкрис Андрій Ростиславович
Кирилів Данило Назарович
Красногурський Андрій Олегович
Лучко Андріана Ігорівна
Мартин Михайло Олегович
Пилипець Данило Васильович
Підкорчевний Роман Петрович
Смерик Юрій Любомирович
Смук Артур Михайлович
Терлецька Софія Миколаївна
Царенко Роман Андрійович
Чорна Вікторія Володимирівна
Шеремета Максим Романович
Яворська Світлана Ігорівна
Яремко Назар Андрійович

З 8-Б класу в 9-Б клас – 15 учнів:

Алєшніков Світозар Андрійович
Бервецька Уляна Михайлівна
Біла Вікторія Вікторівна
Близнак Юлія Андріївна
Гірник Володимир Юрійович
Карплюк Вероніка Анатоліївна
Креневич Роксолана Юріївна
Мазепа Ігор Богданович
Мазурак Роксолана Андріївна
Міхенько Юрій Юрійович
Пехник Валентин Олегович
Саварин Марта Орестівна
Скалоцький Маркіян Степанович
Франчук Діана Романівна
Шепарович Марта Романівна

З 10 класу в 11 клас - 18 учнів:
Балицька Олександра Ярославівна
Галун Софія Андріївна
Дикий Павло Андрійович
Залуцький Богдан Богданович
Качор Віталій Володимирович
Крет Богдан Володимирович
Лисик Марія Зіновіївна
Михайлюк Владислав Ростиславович
Ніч Віроніка Євгенівна
Семчишин Роман Андрійович
Серобян Артур Гарнікович
Смотр Анастасія Андріївна
Сударіков Андрій Семенович
Тисовська Сюзанна Зеновіївна
Ткачук Віктор Ростиславович
Угрин Мар’яна Ігорівна
Хомин Діана Богданівна
Черненко Катерина Русланівна



Категорія: Навчання
Коментарів: 0 | 27.05.2018

Прізвище, ім'я: Я не робот
Copyright  ©  2013Цікаву інформацію та пропозиції щодо сайту
надсилайте електронною поштою: admin@school23.lviv.ua