День цивільного захисту-2018

26 квітня 2018 року в СЗШ №23 м.Львова відбувся День цивільного захисту. Розпочався він збором керівного, командного , постійного та учнівського складу й урочистим відкриттям. Відбувся огляд структурних ланок ЦЗ та дій за призначенням.
    Протягом дня  по шкільному радіо звучали радіопередачі про основні завдання дня ЦЗ та сигнали ЦЗ, радіогазета "Мужність і біль Чорнобиля", оповіщення про евакуацію.
     У 1 - 11 класах проведено відкриті уроки за темами ЦЗ, вікторини, планові тренування, комбіновані естафети (з учнями 3-Б та учнями 10 класу), у 8-Б, 10 - 11 класах заняття з медико-санітарної підготовки. Показано 12 фільмів та презентацій з питань запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.
     Інспектор управління патрульної служби Заячківська О.В. провела цікаву бесіду з учнями 2-А класу.
        Молодші школярі підготували малюнки, старші - газети, плакати з ЦЗ.
        Створено та розгорнуто пересувний евакуаційний пункт.
        Особливо ефективними були:
        - дії учасників освітнього процесу при евакуації;
        - практичні заняття з надання медичної допомоги;
        - дії ланки пожежогасіння під час імітації пожежі.

День ЦЗ у школі був чітко спланований, добре організований, пройшов на високому рівні.
       Особливо ефективними були:
- практичні заняття з надання медичної допомоги,
- дії учнів 10-11 класів під час імітації вибуху,
- дії учнів і працівників при евакуації.
       Дякуємо всій шкільній громаді за організованість, дисциплінованість, міцні знання та гарно проведений День цивільного захисту.

Фотогалерея | День цивільного захисту-2018 (27.04.2018)

Категорія: Безпека життєдіяльності
Коментарів: 0 | 26.04.2018