Воїнам - до Великодня!

Все. Відправили. Встигли. Втомлені, але дуже щасливі. Наші захисники до Великодня отримають подарунки від школи 23. Хочемо подякувати неймовірній людині п. Олі Єфремовій, яка запросила нас долучитися до акції "Приготуй Великодній кошик солдатові". Вона уже майже 5 років займається волонтерством. Тепер і ми зрозуміли, як це нелегко. Проте, як приємно відчути себе причетним до порятунку країни.

Кожен із вас, хто приніс солодкий дарунок чи власноруч створив вітальну листівку ...для бійців, тепер є не просто пасивним спостерігачем, а частинкою історії, яка не може нас не хвилювати. Адже хлопці ризикують життям саме заради нашого майбутнього у вільній державі!

Продуктові набори з кавою, чаєм, солодощами, крупами та іншими ласощами (вагою близько 190 кг) "Новою поштою" відправлено у найвіддаленіший куточок Луганської області до бійців "Айдару" (доставку оплатили волонтери). У кожну коробку подокладали неймовірно красиві створені руками дітей листівки та ляльки-мотанки. Знаю від хлопців, як вони зігрівають серця під пропахлим димом одягом.

Ще раз дякуємо усім, хто долучився: батькам, учителям, школярам - за добру волю допомогти та усвідомлення, ким ми є насправді. Особлива подяка учителю Поліщук Л.Ю. А також батькові учня 6-А класу п. Салуку Олегові за добре серце і безкорисливу допомогу. Тепер і для бійців Великдень матиме запах домівки.

Разом ми - сила! Доля держави в наших руках!

Фотогалерея | Воїнам - до Великодня! (03.04.2018)

Категорія: Герої не вмирають
Коментарів: 0 | 03.04.2018