Smart Kids

Середа               15.30 - 18.00

Четвер               15.30 - 18.00

Субота                10.30 - 18.00

​Підготовка до школи. Для чого вона потрібна і чому саме у нас:

·         Нашим основним завданням є навчити дитину вчитися. Фахові викладачі познайомлять Вашу дитину із шкільною атмосферою і правилами. Протренують всі пізнавальні процеси для розвитку інтелектуальних здібностей дитини. Щоразу дітки будуть вчити не лише основний матеріал, а й тренувати пам»ять, увагу, мислення, уяву, логіку, що дозволить дитинці здійснити значний прогрес у інтелектуальному розвитку.
 ·         Ми забезпечимо високий рівень готовності дитини до школи. По закінченню курсу діти будуть рахувати у межах ста, ознайомляться з багатьма математичними хитрощами, навчаться вирішувати різноманітні логічні завдання. Ми познайомимо діток з українським алфавітом і навчимо їх осмислено читати, що допоможе їм сформувати любов до книги і нових знань. Вони навчаться виділяти голосні і приголосні букви, розрізняти склади і звуки, та засвоять всі необхідні тонкощі української мови.

На заняттях з англійської дітки познайомляться з іноземним алфавітом, значно поповнять словниковий запас, вивчать всі необхідні теми і достатню кількість фраз, для того, щоб почати розмовляти англійською. Адже для успішного вивчення іноземної мови основними складовими є постійне вправляння, зацікавленість цією мовою і подолання страху здійснити помилку.
 ·         Невеликі групи дають можливість індивідуального підходу до кожної дитини. А шкільна атмосфера формує у діток реальні уявлення про організацію шкільного життя, адаптує їх до нього. Наші викладачі є не лише фахівцями своєї справи, а й люди, які просто не вміють жити без своєї роботи! Вони шукають ключик до серця кожної дитини, щоб дати їй знання і привити любов до процесу навчання. Адже дітки набагато легше засвоюють матеріал, якщо їм цікаво! Наш секрет успіху простий. Ми робимо все з любов»ю!

Фотогалерея | Smart Kids (26.01.2018)

Категорія: Гуртки
Коментарів: 0 | 26.01.2018