НУШ - Вчуся Вчити, фініш

У понеділок, 5 лютого, відбулося вручення сертифікатів тренерам НУШ, до підготовки яких долучилася «Освіторія». Сертифікат тренера НУШ отримала і директор нашої школи Милян Л.М. Фахівців привітала особисто міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

"Наше з вами завдання — разом зламати кригу зневіри у змінах", — наголосила Лілія Гриневич під час вручення.

У рамках заходу відбулися також численні обговорення, зокрема «Підготовка тренерів для Нової української школи: досвід організації очно-дистанційної роботи та орієнтовні напрямки співпраці з закладами ППО», під час якого виступили керівник початкової школи Марина Пристінська та методист Інна Большакова, які працюють у Новопечерській школі та відіграли важливу роль у підготовці тренерів НУШ.

Окрім того, обговорили інклюзивну освіту, основи нейропсихології та особливості підготовки вчителів іноземних мов.

З 30 жовтня 2017 року «Освіторія» у партнерстві з Новопечерською школою, Міжнародним фондом «Відродження» та за підтримки МОН   підготували 50 тренерів для навчання вчителів початкових класів Нової української школи з усіх областей України (по 2 з кожної) та 2 безпосередньо з Києва. Новоспечені тренери навчатимуть вчителів початкових класів, що наступного року почнуть вчити першокласників, нових методик освіти. Таким як інтегроване навчання, організація класного середовища, проектна та групова робота тощо. Вже незабаром вони тренуватимуть вчителів, які цього року візьмуть перші класи і навчатимуть по-новому — згідно з Держстандартом початкової освіти НУШ.

За матеріалами сайту https://osvitoria.media

Інфографіка знайди тренера НУШ у своїй області https://osvitoria.media/experience/vypusknyky-shkoly-treneriv-nush-pro-novi-znannya-dlya-vchyteliv/

Фотогалерея | НУШ - Вчуся Вчити, фініш (11.02.2018)

Категорія: Самоосвіта вчителів