4620869

День Соборності України

26 січня 2018 року у нашій школі відбувся "круглий стіл" за участю вчителя історії Пилат О.І. та учнів 11 класу, присвячений Дню Соборності України. Метою проведення такого виховного заходу стало вміння аналізувати історичні процеси та проводити паралель із сучасними подіями, почуття патріотизму, дотримання демократичних цінностей.

Під час зустрічі було порушено ряд важливих питань державотворення періоду Української революції 1917-1921 рр., що стали втіленням української національної ідеї, без якої ми б не мали нашого сьогодення. Історичні події, пов'язані із прийняттям Акту Злуки від 22 січня 1918 р. дали можливість ще раз переосмислити основні ідеї і погляди історичних діячів, яким судилось втілювати споконвічну мрію багатьох поколінь українців мати свою незалежну, вільну, правову, соборну державу.

Тому, Соборність - це в першу чергу символ, символ боротьби за волю і порозуміння між людьми, частинка надії і віри в краще мирне майбутнє нашої великої держави - Україна.

Фотогалерея | День Соборності України (26.01.2018)

Категорія: Національно-патріотичне виховання
Коментарів: 0 | 26.01.2018