Фестиваль колядок і щедрівок-2

Другий день Фесту

Не знаю, чи можна передати словами те, що відбулося у нашій школі в четвер. Суцільний позитив, піднесення, відчуття святковості, справжнє передчуття дива…Відбувся другий день фестивалю «Щедрівка й Коляда в нашу хату загляда». Як нас здивували і вразили учні 5-11 класів! Це було настільки по-справжньому: без помпезності, особливої правильності. Кожен спів лився від серця до серця,і ці хвилі добра передавалися усім присутнім. Магія Різдва зачаровувала. А чи чули ви колядку під супровід бандури чи саксофона? Оригінально її також доповнювала мелодія бубна. Це було дивовижно! Особливим сюрпризом для присутніх стали колядки у виконанні вчителів та техпрацівників. Ви всі найкращі.

Не втомлюємося дякувати нашим учням, класним керівникам за чудово проведені останні дні семестру в школі. Окреме вітання вчителеві музики Бубняк М.П. Тож нехай і прийдешній рік буде наповнений приємностями, добром, довірою один до одного та відчуттям підтримки. А Різдво принесе спокій у душі кожного українця. Гарних канікул!

Фотогалерея | Фестиваль колядок і щедрівок-2 (28.12.2017)

Категорія: Морально-духовне виховання
Коментарів: 0 | 28.12.2017