Тиждень права-2017

Уже традиційно на початку грудня в нашій школі проходили Дні правознавства, під час яких відбувалося багато тематичних заходів. Найбільший ефект мали виховні години, до яких були залучені компетентні  люди у галузі права, які не працюють в освіті. Саме вони розповідали школярам про їхні учнівські обов’язки , громадянське та кримінальне право, що таке булінг, які дії мають ознаки злочину та ін.

До учнів 3-Г, 6-Б та 8-Б завітала інспектор з ювенальної превенції Шевченківського району Оля Ковальчук. Школярі 4-Б (кл.кер.Макар І.І.) та 4-В (кл.кер. Петрів М. О.) відвідали Центральну дитячу бібліотеку для участі у бесіді «Кожне право – це обов’язок». Семикласники мали змогу поспілкуватися із представниками  ГО «Самопоміч», ставши учасниками тренінгу «Про права дитини». А учням 2-В та 5-А  класів інспектор відділу зв’язків із громадськістю у м. Львові ДПП лейтенант поліції О. Яремчук провела бесіду на тему «Що таке відповідальність».

Учні 2-А класу прослухали бесіду про свої права та переглянули презентацію, дізналися багато нового пізнавального для себе.

Фотогалерея | "Кожне право - це обов'язок", 4-Б (06.12.2017)

Фотогалерея | Тиждень права-2017 (06.12.2017)

Категорія: Превентивне виховання
Коментарів: 0 | 06.12.2017