Академія директорів

25 серпня стартував перший модуль освітнього курсу інновацій в управлінні школою «Академія директорів», у якому взяла участь директор нашої школи Милян Л.М. Академію ініціювали Департамент освіти і науки ЛОДА у співпраці з ГО «Центр соціальних інновацій».

Впродовж трьох днів (з 25 по 27 серпня) 90 директорів загальноосвітніх шкіл Львівщини обговорювали актуальні проблеми керівництва школою, ділитлися власним позитивним досвідом. Серед гостей форуму - знані експерти з питань менеджменту, управління персоналом, комунікацій, фандрайзингу та розвитку креативного мислення. Розпочалася «Академія директорів» зустрічами із заступником міністра освіти та науки Павлом Хобзеєм та головою «Центр UA», співініціатором  коаліції громадських організацій «Реанімаційний пакет реформ» Олегом Рибачуком.

«Важливо, щоб кожен директор школи мав усвідомлення своєї надважливої ролі в перетворенні системи української освіти,» - зазначила директорка департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Манздзій.
 За матеріалами сайту http://loda.gov.ua.

Фотогалерея | Академія директорів (29.08.2017)

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 29.08.2017