Всеукраїнський науково-практичний семінар в Одесі

21-22 листопада 2017 р. директор школи Милян Л.М. взяла участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного семінару «Моделювання розвитку авторських шкіл в Україні», який відбувся у м. Одеса. Цей семінар проводився на виконання наказу МОН УКРАЇНИ від 19 січня 2017р. №79 «Про проведення всеукраїнського експерименту за темою «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл» на базі загальноосвітніх навчальних з акладів України», відповідно до Плану роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Програми всеукраїнського експерименту «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл.

Одеса, як завжди, сонячно й тепло зустріла учасників науково-практичного семінару.

Наукові керівники та консультанти проекту «Авторська школа в Україні» Мариновська О.Я., Кириленко С.В., Киян О.І. охарактеризували особливості та специфіку моделювання змін в авторській школі.

Директор Одеського НВК «Гімназія №7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області презентувала досвід роботи Авторської школи Світлани Мельник «Школа інтелектуального розвитку та громадянського становлення».  Учителі англійської та німецької мов гімназії провели майстер - клас "Розвиток ключових компетентностей гімназистів через відповідні форми комунікативно - діяльністного підходу навчання іноземних мов".

Учасники семінару познайомилися з роботою учнівського самоврядування гімназії, здійснили обмін досвідом щодо реалізації авторських ідей та упровадження елементів музейної педагогіки, працювали над Положенням про авторську школу в Україні. Учителі гімназії провели педагогічні лайфхаки «Будуємо авторську компетентнісну школу». Протягом семінару учасники відвідали Одеський комунальний навчальний заклад «Дитячий будинок «Перлинка» Одеської міської ради Одеської області, де ознайомилися з авторською моделлю закладу.

Фотогалерея | Всеукраїнський науково-практичний семінар в О (22.11.2017)

Категорія: Самоосвіта вчителів
Коментарів: 0 | 22.11.2017