День Гідності та Свободи

Що таке гідність? Свобода? Про ці поняття можна дискутувати, обговорювати. Точно знають відповідь ті, хто пам'ятає події осені 2004 року - Помаранчевої революції та 2013 року - Революції Гідності. Ті, для кого свобода держави та права людини стали пріоритетами, ті, які залишили свої сімї, роботу, власні інтереси і вийшли на площі Києва, щоб відстояти право кожного - бути самим собою, бути українцем. Не всі вони повернулися додому...

Тому 21 листопада - важлива дата в сучасній історії України - День Гідності та Свободи. Зі цієї нагоди у СЗШ №23 відбувалися різні заходи, такі як: тематичні виховні години, бесіди, інтерактивна виховна година з Центральною дитячою бібліотекою у 4-А класі (класних керівник Ліщинська Н.С.), перегляд документальних фільмів для учнів старших класів, прозвучав радіожурнал "Пам'ятаємо  ті дні ..." і новинка у нашій школі - у вестибюлі на телеекрані демонструвалися кадри, які висвітлювали тогочасні події, а ще діти виконували патріотичні пісні під відомі відеоролики.

Фотогалерея | До Дня Гідності та Свободи (21.11.2017)

Фотогалерея | Конкурс малюнка, присвячений Революції Гіднос (21.11.2017)

Фотогалерея | Патріотичний дайджест"Казка про майдані", 4А (21.11.2017)

Категорія: Національно-патріотичне виховання