ГАРБУЗЯНИЙ ФЕСТ

Як добре, що осінь багата не лише щедрими дарунками, а й веселими святами. А коли у шкільному календарі за розкладом лише навчальні будні, невтомна фантазія обов’язково придумає і створить для усіх справжнє свято!!!!!! Отаким справжнім святом став 3 листопада Гарбузяний фестиваль у СЗШ№23.

Що може бути кращим, коли у хмарний осінній день у школі лунає музика, а шкільне подвір’я кишить, мов мурашник: батьки спільно зі своїми чадами розставляють інсталяції з гарбузів та прикрашають страви, юні хористи тут же розспівуються під вправним керівництвом учителя музики М. П. Бубняк, а звукооператор сумлінно налаштовує свою апаратуру. Час від часу пробігають щасливі старшокласники з чудернацькими розмальованими гарбузами в різних образах. Тут усі готуються до казкового дійства, що ось-ось розпочнеться.

І от нарешті! На столах розмаїті смачнющі гарбузові страви… Господи ! Чого ж там тільки не було!! Від звичної гарбузової каші, вітамінного салату, до неймовірних кексиків, джему, варення, цукатів, печива... Учні та батьки постаралися на славу! Але все не так просто, переможців визначатиме незалежне журі, яке продегустує та оцінить страви за смаковими якостями і зовнішнім виглядом . Щоб зберегти у таємниці імена учасників, столи з осінніми інсталяціями та стравами отримали лише порядкові номери, тому інтрига тривала аж до завершення дійства.

А яким же захоплюючим видався сам фестиваль!!!! Протягом концерту ми встигли почути багато цікавої та пізнавальної інформації: і про харчові властивості гарбуза, і про світові рекорди, але це зовсім не нагадувало нудний урок, адже стільки позитиву, радості та енергії нам дарували його учасники: Н. Пехник (4-Бкл.), С. Шарко (9 кл.), В. Самолук (6 кл.) та Школа бойового гопака «Шаблезуб» (серед учасників Д. Шафранський, В. Пелех, В. Терещенко –учні 7-Б кл.), а також чудова ведуча фестивалю, заступник директора з виховної роботи Галина Данилівна Васюта. Та яке ж свято без сюрпризів і гостей!!!!!! Повірте, у нас було ВСЕ !!! Надзвичайно приємною несподіванкою стала ціла композиція «Ходить гарбуз по городу» у виконанні батьків (вони класні!) та пісня, подарована нашими вчителями (вони найкращі!). І як ми тішилися, коли нам оголосили ще й зіркового гостя – фронтмена музичного гурту «PAULMAN» Павла Ільницького, який завітав у нашу 23-тю, щоб зробити цей фестиваль незабутнім. Ми не лише слухати його, а танцювати і веселилися під класну сучасну українську музику.

Тепер уся шкільна родина в очікуванні нового Фесту.

Вихованці гуртка «Юний журналіст»

Фотогалерея | ГАРБУЗЯНИЙ ФЕСТ (04.11.2017)

Категорія: Художньо-естетичне виховання
Коментарів: 0 | 04.11.2017