Екскурсія в Італійський дворик, 5А

Під час осінніх канікул учні 5-А класу разом із своїм класним керівником О. І. Пилат, вчителем української мови та літератури  М. Д. Грицик та батьками відвідали Італійський дворик у Львові. Хлопці та дівчата з великою увагою та зацікавленістю вслухалися у старовинні звуки минулого та водночас вивчали одну із яскравих сторінок нашого славного міста Львова.
І не дивно, адже, це унікальний пам’ятник архітектури епохи Відродження, який вважається одним з найкрасивіших і найромантичніших місць центральної частини Львова. Раніше Кам’яниця з двориком належала Костянтину Корнякту – купцю і виноторговця з острова Крит, що отримав дворянський титул від короля Речі Посполитої Сигізмунда ІІ Августа за свою вірну службу. Король Стефан Баторій дав дозвіл Корнякту побудувати палац з шістьма вікнами на Площі Ринок. У той час дозвіл на будівництво будинків з шістьма вікнами не можна було купити за жодні гроші, а тільки отримати завдяки відданій службі державі. Палац був побудований в 1580 році. Авторами палацу стали італійські архітектори Петро з Барбони та Павло Римлянин. Італійський дворик був тихим і затишним місцем для відпочинку, розташований в середині палацу. Він був побудований таким чином, що шум з площі туди не доносився.
І в наш час сюди приходять багато львів'ян та гостей нашого міста милуватися красою Італійського дворика та Королівських залів, розміщених у ньому.

Фотогалерея | Екскурсія в Італійський дворик, 5А (30.10.2017)

Категорія: Екскурсії
Коментарів: 0 | 18.10.2017