Свято танцю у СЗШ №23

Сьогодні у СЗШ №23 відбулося феєричне дійство. Ми мали можливість через танець  насолодитися культурою двох народів: рідного українського  та «гарячого» турецького. Сподобалося і вчителям, і учням, які із захватом вбирали у себе енергетику танцівників. Це найкращий спосіб пізнати один одного, зрозуміти, відкрити для себе інший світ.

Тож висловлюємо величезну подяку ГО Народному дитячо-юнацькому хореографічному ансамблю народного танцю «Полуничка» ( у ньому танцюють багато учнів нашої школи). а саме художньому керівникові Н. Г. Добинді та хореографові Ю. А. Щутяку, за організоване ними свято танцю, а також друзям із Туреччини FETHIYE HATEM PRIVATE SCHOOL FOLK DANCE GROUP, їхньому хореографові MEHMET YONDER за творчу співпрацю і безліч позитивних емоцій.

Фотогалерея | Свято танцю у СЗШ №23 (23.10.2017)

Категорія: Художньо-естетичне виховання
Коментарів: 0 | 23.10.2017