Круглий стіл ЗДНВР

12 вересня 2017 року на базі НМЦО м. Львова успішно проведено круглий стіл членів творчих груп заступників директорів з НВР закладів освіти м. Львова – учасників освітніх проектів «Освіта Львова – курс на ефективне використання інноваційних педагогічних технологій», «Скарбничка заступника директора - методична взаємодопомога», «Методичний супровід освіти. Професійний розвиток педагогів». У його роботі взяла участь заступник директора з НВР Пилипчак Л.І.

Під час роботи ми спільно розглянули наступні питання:
· «Організація методичної роботи із заступниками директорів з НВР у 2017-2018 н.р. у відповідності до вимог сьогодення»;
· «Що дає новий Закон про освіту: 10 ключових змін»;
· «Проектна та управлінська діяльність: підсумки та перспективи».

Аналіз зроблено. Підсумки проведено. План методичної роботи із заступниками директорів з НВР на 2017-2018 н.р. погоджено, завдання розподілено...

З гарним настроєм розпочинаємо новий навчальний рік!

За матеріалами сайту НМЦО

Категорія: Методична робота