Приємні спогади завжди вчасно (про День учителя у СЗШ № 23)

Улюблена робота так заганяє в полон, що не завжди вчасно ділишся інформацією. Але, як  колись сказала я сама: приємні спогади  - те, на що часто озираєшся, то вважатиму події недалекого минулого актуальними. Мова йде про наше професійне свято – День учителя. Ви знаєте, стільки разів уже переконувалася, що наші учні не байдужі та творчі, а вони знову це доводять – створюють щось таке, чого навіть не очікуєш. Цього року  професійне свято вчителя стало аналогом «червоної доріжки». Багато приємного почули педагоги про себе, отримали кожний свого почесного «Оскара» і продефілювали до неймовірно красивої фото-зони, яку, до речі, школярі зробили своїми руками. Повірте, ми дійсно відчували себе кінозірками. А чому б і ні?
  Дякуємо нашому непосидючому талановитому найкращому шкільному парламенту  та педагогу-організаторові Хащівській М.С. за грандіозний задум і його реалізацію, а ще за можливість побути королевами. І знаєте що найважливіше? Учителі відчули – їх люблять. І нехай ці спогади ще довго гріють душу.

ЗДВР Васюта Г.Д.

Фотогалерея | День учителя-2017 (29.09.2017)

Категорія: Натхнення
Коментарів: 0 | 10.10.2017