Долучаємось до відновлення парку 700-річчя Львова

14 вересня у школі відбулась зустріч учнів школи з Віталієм Загайним, головою ГО «Центр громадянських ініціатив»: не між вчителем та учнями, а між модератором та  активістами.

Цей захід важко охарактеризувати якимось терміном. Це був не семінар, не лекція, не майстер-клас. Це десь посередині і усього потроху. На нього прийшли учні, які хотіли поділитись ідеями і почути про їхній парк. Наймолодшому — 10 років, найстаршій – 16. Вони всі живуть неподалік парку 700-річчя Львова. Вони всі – його відвідувачі. І вони зараз спостерігають його відновлення.

Спілкування з учнями було важливе для організаторів – діти можуть несподівано підкинути такі ідеї, до яких дорослим важко здогадатись. Чіткий сигнал: парк має стати місцем, в якому можна було б проводити уроки. Дивно, чи не так? Дітям важливий простір, де б проводились уроки. Нестандартні, неформальні, інноваційні. Уроки.

— А ще вітряк!
— І сонячні батареї!
— І тренажери!

А ще лунали ідеї альтанок, ліхтарів, більше доріжок і велодоріжок, «бо пішоходи ходять по велодоріжках і їздити не дають,  ще й сваряться!». І лавочки – різні. Різної форми, кольору, типу. Але щоб декілька рожевих. Це звучало дещо смішно від десятикласниці, проте абсолютно чітко. Було чітке усвідомлення діти знають, чого хочуть. І хочуть комфортний простір. Хочуть свій парк.

Ось відгуки дітей: «Враження класні! Що сподобалось? Сподобались ідеї для парку, сподoбалась можливість долучитись. Ми вже долучались до схожих робіт: у нас є проект «Екошкола» і ми допомагали облаштовувати сад. Думаю, що потрібно організувати людей, аби покращити парк разом».

А ще потішили наймолодші. В школі пройшов конкурс дитячого малюнка. Діти намалювали той парк, який хочуть бачити. І, здається, візуалізували бажання дорослих. Словом, парк буде правильним!

А переможцями у конкурсі малюнка стали:
Бойко Максим, Гарасим Настя, Кондра Марія та Мамчур Богдан.
Вони отримала від ГО «Центр громадянських ініціатив» смачні призи!

Фотогалерея | Долучаємось до відновлення парку 700-річчя Ль (04.10.2017)

Категорія: Проекти
Коментарів: 2 | 03.10.2017

admin:
05.10.2017 20:32
Виправлено. Дякую!
Оксана:
04.10.2017 18:09
Дівчинку з прізвищем КОНДРА звати МАРІЯ прошу виправити!!!