ІТ технології від LOGOS KIDS Academy

Всі ми знаємо, що успішне майбутнє дитини залежить від багатьох чинників, тому більшість батьків намагаються якнайкраще організувати процес навчання та пізнання, щоб закласти хороший фундамент у майбутньому успішної людити.

Зараз все частіше можна спостерігати картину, що дитина, яка ледве вимовляє всі літери алфавіту вже є впевненим користувачем ПК.І це не дивно. Адже технологічна сфера, а особливо сфера ІТ технологій, з кожним днем набирає все більшої популярності. Як же не загубитись у цьому потоці інформації, а головне втримати інтерес дитини до інформаційних технологій та направити звичайне захоплення дитини коп’ютером у правильне русло? LOGOS KIDS Academy спільно з СЗШ №23 приходять на допомогу батькам!

Logos KIDS Academy - академія, що зробить з вашої дитини впевнену, цілеспрямовану та вмотивовану особистість. Комунікабельний, професійний та позитивний колектив LOGOS Kids Academy, зроблять все можливе, щоб процес пізнання та формування навиків дитини в інформаційному суспільстві був максимально ефективним. Такі знання  допоможуть вашій дитині в майбутньому досягнути успіху в навчанні та інтелектуальній сфері.

Окрім, того, вам не потрібно відриватись від справ і везти дитину у наш навчальний заклад. Завдяки керівництву є чудова можливість відвідувати заняття на базі комп’ютерних класів школи після уроків під контролем наших кваліфікованих викладачів. Отож, ми будемо раді вітати охочих в світі інформаційних технологій та разом з вами радіти успіхам  талановитих дітей.

Категорія: Батькам
Коментарів: 0 | 03.10.2017