Львівська середня
загальноосвітня школа №23
СЗШ №23 м.Львова
Лічильник переглядів
5300208
Дата встановлення: 01.12.2016 р.
Корисні посилання

ІТ технології від LOGOS KIDS AcademyВсі ми знаємо, що успішне майбутнє дитини залежить від багатьох чинників, тому більшість батьків намагаються якнайкраще організувати процес навчання та пізнання, щоб закласти хороший фундамент у майбутньому успішної людити. 

Зараз все частіше можна спостерігати картину, що дитина, яка ледве вимовляє всі літери алфавіту вже є впевненим користувачем ПК.І це не дивно. Адже технологічна сфера, а особливо сфера ІТ технологій, з кожним днем набирає все більшої популярності. Як же не загубитись у цьому потоці інформації, а головне втримати інтерес дитини до інформаційних технологій та направити звичайне захоплення дитини коп’ютером у правильне русло? LOGOS KIDS Academy спільно з СЗШ №23 приходять на допомогу батькам!

Logos KIDS Academy - академія, що зробить з вашої дитини впевнену, цілеспрямовану та вмотивовану особистість. Комунікабельний, професійний та позитивний колектив LOGOS Kids Academy, зроблять все можливе, щоб процес пізнання та формування навиків дитини в інформаційному суспільстві був максимально ефективним. Такі знання  допоможуть вашій дитині в майбутньому досягнути успіху в навчанні та інтелектуальній сфері.

Окрім, того, вам не потрібно відриватись від справ і везти дитину у наш навчальний заклад. Завдяки керівництву є чудова можливість відвідувати заняття на базі комп’ютерних класів школи після уроків під контролем наших кваліфікованих викладачів. Отож, ми будемо раді вітати охочих в світі інформаційних технологій та разом з вами радіти успіхам  талановитих дітей.
Категорія: Батькам
Коментарів: 0 | 03.10.2017

Прізвище, ім'я: Я не робот
Copyright  ©  2013Цікаву інформацію та пропозиції щодо сайту
надсилайте електронною поштою: admin@school23.lviv.ua