Демократична школа. Тренінг-3

Початок нового навчального року подарував  львівській СЗШ №23 нові цікаві зустрічі в рамках проекту «Демократична школа». Цього тижня їх відбулося дві. 19-20 вересня ми знову радо вітали наших тренерів: Наталю Герасим та Олега Серняка. На першому тренінгу, поділившись на групи, шукали шляхи розвитку активізації учнівської молоді. Потім, знову об’єднавшись у єдине коло, обмінювалися думками. Приємним було те, що у багатьох питаннях думки дорослих і дітей були схожими, а той однаковими. Нехай це приведе нас до бажаних результатів. Те, що зміни вже є – це очевидно.
     Другий день особливо вразив учнів. Тренінг на тему «Антибулінг» їм дуже сподобався, дав можливість замислитися над важливими сучасними проблемами та обговорити їх, а для дорослих це була ще одна можливість інформативно попрацювати разом.  Сподіваємося, що ці зустрічі були плідними та корисними для усіх учасників. Очікуємо вдалих нових тренінгів і  дякуємо тренерам п. Наталі та п. Олегові.

Фотогалерея | Демократична школа. Тренінг-3 (20.09.2017)

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 20.09.2017