Вибори відбулися

Уже традиційно у вересні у нашій школі відбуваються вибори до учнівського парламенту. Цього року вони пройшли по-особливому жваво і цікаво. Учні надзвичайно серйозно поставилися до завдання: обрати такий парламент, який реально перейматиметься життям закладу, буде ініціативним і відповідальним, а головне, викликатиме довіру у всіх.
  Приємним було те, що цьогоріч досить впевнено виголошували свої промови, розповідаючи про себе та свої плани, учні п’ятих класів, які, зазвичай, не є такими активними.  Вислухавши всіх, було створено комісії, обрано членів. У напруженій боротьбі Головою шкільного парламенту стала Ніч Вероніка, учениця 10 класу, яка ще минулого року активно долучала  до життя школи, обіймаючи посаду заступника. Цьогорічні заступники - Тисовська Сюзанна, учениця 10 класу, та Слободяник Роман, учень 9 класу. Вітаємо і бажаємо цікавих проектів та ідей!

Фотогалерея | Вибори відбулися (14.09.2017)

Категорія: Учнівське самоврядування
Коментарів: 0 | 14.09.2017