Демократичний вибір

Навчальний рік у СЗШ№23 м. Львова набрав обертів. І вже на його початку сталася подія, яка є важливою для діяльності школи і неординарною за своєю новизною, бо демонструє новий демократичний підхід до вирішення певного завдання.
    На початку вересня за певних причин один клас залишився без класного керівника. Хто зможе виконувати цю важливу місію? Учні очікували наставника. І ми вперше в історії закладу зважилися на експеримент. Дали можливість семикласникам самим обрати класного керівника з числа тих учителів, які їх навчали і ще не мали класу для опіки.  Наступного дня відбулося таємне голосування, за результатами якого свою довіру більша частина дитячого колективу висловила новому учителеві польської мови Линді Зоряні Володимирівні.
     Демократичний підхід до вирішення такої важливої проблеми сподобався усім. Це було чесно, непримусово, а головне, по-новому. Реакція учителя була такою: «Я не погодилася б взяти клас, якщо б мені запропонували як зазвичай, бо ще не була готова до цього, але зрадити довіру дітей не змогла». Бажаємо  вчителеві та учням взаєморозуміння і дружби.

Категорія: Проекти
Коментарів: 0 | 14.09.2017