Ранкова зустріч

Промайнуло швидко літо. І знову  шкільна родина СЗШ №23  1 вересня зібралася на шкільному подвір`ї, де відбулася тепла зустріч із нагоди початку навчального року. Не було вивчених попередньо віршів, довгих патетичних розмов і жодного пафосу. Лише спонтанні питання-відповіді для першачків, які досить сміливо йшли до мікрофона, спільний банс (колективний танець), від якого стало весело, а енергія підтримки і єдності розлилася довкола. Кульмінацією  стало розгортання батьками за спинами своїх чад величезного жовто-блакитного полотна, що  символізувало входження наймолодших  у велику  дружню спільноту  школи 23, представників якої єднає віра, любов до держави та опіка родин. І на завершення (без традицій ніяк)   - енергійний перший  дзвоник прозвучав із рук ...директора.  Нестандартна святкова зустріч стала джерелом позитивних емоцій на увесь день. А  продовженням була традиційна посвята портфеликів у церкві св. блжн. М. Чарнецького.

Дякуємо учителям (Майорчак Н. Є., Пігель Н. В., Поліщук Л. Ю., Потоцькій О. В., Хащівській М. С.) , які долучилися до організації святкувань, а також учням 6-А та 11 класів, окремо Гривняк С., Молочій Л. та Безі В.  І, звичайно, Любов Мирославівні, директорові, за довіру щодо втілення ідей.

Нехай рік навчання, що розпочався, буде легким і неймовірно цікавим.

Фотогалерея | Перший Дзвоник (05.09.2017)

Категорія: Художньо-естетичне виховання
Коментарів: 0 | 02.09.2017